0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 ₴ 

Електрокаміни настінні32000.00 ₴ -31% 22000.00 ₴

Купити в 1 клік

ArtiFlame AF50RFAF50RF – це сучасний багатофункціональний електрокамін від європейського виробника A..


Виробництво: Китай / Монтаж: вбудований / Область застосування: для дому / для квартири / для дачі / для готелю / для офісу / для салону краси / для ресторану / для кафе, бару / для магазину / Площа обігріву: 30 м² / Потужність: 1600 Вт / Гарантія: 12 міс.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Навісні електрокаміни

Настінний електрокамін – це декоративно-опалювальний прилад, що являє собою об’ємну панель, яка монтується в стіну або ж навішується на неї, імітуючи зовнішній вигляд справжнього дров’яного вогнища.


Настінні електрокаміни ще часто називають навісні або підвісні. Вони зручні та практичні у використанні, не захаращують простір, їх можна встановлювати в приміщеннях різного типу, зокрема в будь-якій міській квартирі. Кріплення для монтажу камінної панелі входить у комплект поставки.


Варто відзначити поліпшену візуалізацію полум’я в настінних електрокамінах, оскільки вони зазвичай розташовуються практично на рівні очей. Завдяки 3D-екрану горіння вогню в навісних камінах набуває об’ємного вигляду і стає ще більш реалістичним.


Навісний електрокамін вирізняється компактністю, оригінальністю і стилем, що сприяє різноманіттю дизайнерських рішень, які дають змогу доповнити будь-який інтер’єр, особливо в сучасному стилі.