0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 ₴ 

Станьте нашим партнером у напрямку енергозберігаючих систем опалення !

Запрошуємо партнерів

Ми шукаємо людей, які цінують якість, тривалі взаємовигідні партнерські відносини, дбають про клієнтів і репутацію торгової марки.

В чому ваша вигода ?

Як мінімум, у збільшенні обсягів продажу. Ви розширюєте асортимент за рахунок якісної продукції, охоплюючи всі категорії клієнтів, і пропонуєте споживачу чудову альтернативу будь-якій іншій системі опалення, значною мірою заощаджуючи кошти.

Переваги роботи з нами:

  • конкурентоздатний та актуальний продукт;
  • привабливі ціни та гнучка цінова політика;
  • мінімальні початкові капіталовкладення;
  • відсутність прив'язки до загального об'єму замовлень і складського запасу;
  • безкоштовний розрахунок кошторисів на будь-який об'єкт;
  • безкоштовне навчання і консультації для ваших спеціалістів;
  • рекламна та PR-підтримка;
  • послуги шеф-монтажу.

Вартість продукції - від максимально доступної до преміум-класу ! Ваші клієнти залишаться задоволені.

Більше того, вам не потрібно буде думати про те, з чого почати, тому що у нас є конкретна програма дій в залежності від обраного вами ринку збуту чи формату роботи.

Мета даної пропозиції

Розпочати переговори про співрацю і залучити будівельні компанії, проектні організації, приватні бригади, спеціалізовані магазини . Ми впевнені, робота з нами забезпечить вам гідний прибуток і подяку замовників, задоволення від красивого та успішного бізнесу.

Відносини зі своїми партнерами ми стараємося будувати на довірі та взаємовигоді. Ми розуміємо, що ваше процвітання - це наш розвиток та розширення, тому спільна грамотна робота - наше пріоритетне завдання.

Зателефонуйте до нас за номерами +38 067 265 58 75, +38 099 757 59 07, щоб дізнатися умови співробітництва.

Важливо !

Дотримання "рекомендованої роздрібної ціни" (РРЦ) є обов'язковим для всіх партнерів та клієнтів нашої компанії! Дане правило впроваджене з метою забезпечення прозорих і чесних правил продажу продукції для всіх учасників ринку та забезпечення сталого прибутку від продажу!

РРЦ на весь асортимент продукції або потрібну вам групу товару ви можете завжди перевірити на нашому офіційному онлайн ресурсі www.petter.com.ua.

Рекомендована роздрібна ціна має бути вказана з точністю до однієї копійки на всіх онлайн та офлайн вітринах, цінниках тощо... Ви маєте право робити знижку або використовувати власну програму лояльності для покупців виключно в особистому порядку, ніяким чином це не публікуючи і не поширюючи!

У разі порушення правил публікування ціни, правил обслуговування клієнтів, оформлення вітрини та інших, вам буде повідомлено про зауваження. При не своєчасних виправленнях -  зменшено розмір знижки, а при повторному порушенні - розірвання ділових відносин! Ми прагнемо щоб клієнти довіряли нам і отримували висококваліфікований сервіс, а об'єм ваших продажів ріс в геометричній прогресії.

Дякуємо Вам за співпрацю і взаєморозуміння!