0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 ₴ 

Енергозберігаючі технології - PETTER

Шановні покупці, ми раді вітати Вас на сторінках нашого інтернет магазину !

Радо запропонуємо Вам продукцію провідних українських та європейських виробників високоефективного та технологічного енергозберігаючого обладнання. Різноманітність моделей систем опалення, дає можливість реалізувати оптимально вигідний варіант обігріву, враховуючи конструктивні особливості. Розмір і формат приміщення не мають значення: це можуть бути квартира, приватний будинок, комерційна нерухомість, бюджетна установа, тераса або теплиця. З нашою продукцією сезон опалення починаєте Ви, самостійно!


Все обладнання виготовлено виключно з екологічно чистих природних матеріалів. Наші  системи не пересушують повітря, не виділяють продуктів горіння і водяної пари, не створюють в приміщенні протягів і циркуляції пилу, усувають вологість і плісняву. Ви не будете турбуватися про своє здоров'я й здоров'я своїх рідних.


Управління опаленням здійснюється за допомогою терморегуляторів, що реагують на температуру повітря в приміщенні. Таким чином підтримується температура окремо в кожній кімнаті, що сприяє додатковій економії і комфорту.


Лінійка терморегуляторів  розроблена для використання в побуті і на невеликих виробництвах. У серію входять терморегулятори для задоволення всіх потреб управління електричним обігрівом. Серія терморегуляторів оновлюється і постійно поповнюється новими моделями, які розробляються з урахуванням сучасних вимог і побажань наших клієнтів. Наші терморегулятори нарівні конкурують з європейськими пристроями, а за деякими параметрами і перевершують їх.


Для вирішення питань якісного електропостачання будинку, або квартири, пропонуємо використовувати реле контролю напруги, яке забезпечить Вас можливістю безпечного використання побутових електроприладів і захистить від небажаних стрибків напруги.


Ми готові запропонувати Вам оптимальне рішення, у питанні облаштування комфортних зон, використовуючи потужні вуличні вентилятори з функцією зволоження, а також стаціонарні системи туманоутворення для ресторанів, терас, теплиць та місць де є потреба  зволоження та охолодження повітря.


Знайдемо оптимальне рішення, яке дозволить суттєво економити в подальшій експлуатації обладнання, а також запропонуємо вигідні умови співпраці, з подальшою підтримкою в гарантійному та сервісному обслуговуванні.


Вся продукція сертифікована в Україні .

Заощаджуйте разом з нами

  • Привабливі ціни
  • Офіційна гарантія
  • Оформлення документів
  • Тепловий розрахунок
  • Проектування
  • Швидкий та якісний монтаж

Час не стоїть на місці, так і ми завжди намагаємося бути "сучасними", стежити за тенденціями і тішити Вас новими продуктами. PETTER - Ваш надійний партнер у світі систем опалення, кліматичної техніки та комплектуючих.