0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 ₴ 

Монтаж теплої підлоги в Тернополі

Монтаж теплої підлоги в Тернополі

Якісний монтаж електричної теплої підлоги - це гарантія довгої і бездоганної роботи опалювальної системи. Ми займаємося укладанням електропідлог різної модифікації вже близько 10 років. Багаторічний досвід а також постійний розвиток, закупівля новинок, впровадження в роботу інноваційних технологій для більш надійного монтажу дозволяють нам з упевненістю стверджувати, що укладання та підключення електричної теплої підлоги нашими фахівцями дозволить вам на багато років забути про холодні підлоги і протяги.

Вартість монтажу електричної теплої підлоги ?

Всіх цікавить ціна на монтаж електричної теплої підлоги. Вартість робіт укладання ви можете уточнити у менеджера, попередньо повідомивши всі необхідні показники. Скільки коштує монтаж залежить від наступних параметрів:

  • загального обсягу робіт в м²
  • виду опалювальної системи (кабель, мат, плівка)
  • індивідуальних особливостей в архітектурі приміщення
  • наявності зовнішнього утеплення стін, показниках вологості та інших особливостей температурного режиму в приміщенні.

МОНТАЖ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ ВІД PETTER - ВИГІДНА ЦІНА, ВІДМІННА  ЯКІСТЬ

Співробітники інтернет-магазину PETTER не тільки займаються укладанням теплої підлоги, а й зроблять грамотне підключення до терморегулятора з дотриманням всіх стандартів, рекомендацій і норм безпеки. Швидко зроблять монтаж в будинку, квартирі, офісі та інших приміщеннях з виїздом за адресою.

Послуга доступна в м.Тернопіль та області.

Монтаж електричної теплої підлоги по території України обговорюється індивідуально і передбачає виїзд нашого фахівця з Тернополя до вас на об'єкт.

Наші розцінки на установку теплої підлоги вас приємно здивують. При цьому, сервіс і якість будуть на найвищому рівні.