0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 ₴ 

Тепла підлога електрична. Як розрахувати потужність ?

Тепла підлога електрична. Як розрахувати потужність ?

Багато жителів України шукають альтернативу традиційним системам обігріву свого житла. Одним із можливих варіантів рішень цього питання - електрична тепла підлога, що встановлюється як самостійна система обігріву (основне опалення), або додаткове опалення (комфортний підігрів).

Самостійне проектування теплої підлоги передбачає кілька важливих моментів. Якщо Ви плануєте в кімнаті з теплою підлогою в якості підлогового покриття використовувати плитку, то для обігріву знадобиться нагрівальний кабель (під стяжку 3-5 см.), Або мат (в плитковий клей 1-2 см, якщо немає можливості підняття рівня підлоги). Під всі плаваючі покриття (паркет, ламінат, лінолеум та ін.) Найкраще застосовувати інфрачервону плівку.

Як зробити розрахунок потужності електричної теплої підлоги ?

Щоб зробити правильний розрахунок потужності електричної теплої підлоги, потрібно врахувати наступні моменти:

нагрівальний кабель, мат або плівку потрібно укладати тільки на корисну (вільну) площу кімнати - під меблями укладати теплу підлогу немає сенсу

зробіть відступ по 10 см від стін і від меблів без ніжок

відніміть із загальної площі кімнати відступи і площу, яку займають меблі і отримаєте необхідну площу обігріву.

Визначившись з можливістю підняття рівня підлоги, типом підлогового покриття і площею обігріву, Ви зможете, самостійно, виконати розрахунок потужності електричної теплої підлоги.


Для цього достатньо скористатися фільтром на нашому сайті. З його допомогою Ви легко виберете кабель, мат або плівку, необхідної довжини, потужності, і отримаєте розрахунок вартості теплої підлоги.


Виконуючи розрахунок потужності електричної теплої підлоги, пам'ятайте про наступне:

Якщо тепла підлога встановлюється в якості додаткового джерела тепла в добре утепленій кімнаті (спальня, кухня), його потужність повинна становити не менше 136-150 Вт на квадратний метр.

При додатковому обігріві холодного приміщення (лоджія, балкон, приміщення на першому поверсі, ванна) - не менша 170 Вт.

Розрахунок електричної теплої підлоги для повного обігріву проводиться з урахуванням покриття теплими підлогами не менш 70% площі кімнати, при хорошій теплоізоляції приміщення. Потужність системи повинна бути не менше 170 Вт на метр квадратний.

Всі розрахунки необхідно проводити якомога точніше - від цього залежить ваш комфорт.

Важливо !

Якщо Ви сумніваєтеся, чи зможете провести розрахунок самостійно, то завжди зможете звернутися до наших співробітників. Ми допоможемо з проведенням правильного розрахунку площі під обігрів. Підберемо теплу підлогу під запланований тип підлогового покриття, проведемо розрахунок потужності теплої підлоги, допоможемо з вибором терморегулятора і запропонуємо оптимальні для Вас ціни.