0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 ₴ 

Електрична тепла підлога у церкві: ефективне і економічне рішення

Електрична тепла підлога у церкві: ефективне і економічне рішення

Використовуючи нагрівальний кабель можна організувати ефективне і економічно вигідне опалення різних об'єктів. І це нам вдалося довести в черговий раз на практиці. Ми спроектували і встановили систему опалення у церкві у Тернопільській області. 


Об'єкт отримав альтернативну, самостійну, систему опалення, з розподілом по зонах, але не на шкоду комфорту перебування в приміщенні. 


При монтажі теплої підлоги, як основного типу опалення, використовувався нагрівальний кабель ТМ Volterm (Україна). Довжина та потужність нагрівальних секцій підбиралась індивідуально в залежності від площі зон обігріву. Кожна зона отримала в свою чергу свій терморегулятор з зовнішнім підлоговим датчиком температури. В такий спосіб можна регулювати бажану температуру підлоги в кожній зоні індивідуально, або зовсім відключити одну із зон. Таке рішення дозволило нам створити систему опалення, оптимізовану під певну зону, що підвищило її ефективність і мінімізувало енергетичні витрати.


Потужності системи цілком достатньо, щоб ефективно працювати як в міжсезоння, так і взимку.


Схожі новини
Економне інфрачервоне опалення для магазину

Інфрачервоне опалення - це єдиний спосіб обігріву торгового приміщення, в який закладена унікальна технологія прямого прогріву поверхонь з подальшою передачею тепла в повітря. Це д..

Читати далі