0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 ₴ 

Економне інфрачервоне опалення для магазину

Економне інфрачервоне опалення для магазину

Інфрачервоне опалення - це єдиний спосіб обігріву торгового приміщення, в який закладена унікальна технологія прямого прогріву поверхонь з подальшою передачею тепла в повітря. Це дозволяє скоротити час на приведення приміщення в комфортний стан для перебування в ньому, оскільки тепло від інфрачервоних обігрівачів відчувається вже через хвилини після початку роботи.


Для отримання комфортної обстановки при використанні повітряного опалення потрібно як мінімум в 4 рази більше часу. Крім можливості реально економити на опаленні, безумовним плюсом буде автономність системи. Автономне опалення торгового приміщення дозволить чітко планувати витрати, оскільки режим роботи системи обігріву буде залежати від персональних налаштувань.


Для опалення торгового приміщення підійдуть стельові інфрачервоні обігрівачі Теплов серії «Б» (побутові), які розраховані на обігрів торгового приміщення приміщень з висотою стелі до 3 м. Кількість обігрівачів в системі залежить від бажаних зон локального опалення і від загальної площі приміщення. Наприклад, для того, щоб отримати повноцінне автономне опалення торгового приміщення, який Ви бачите на фотографіях, потрібно три інфрачервоних обігрівача Теплов Б1350.