1 808грн. 1 154грн.
Є в наявності
Доставка

Доставка по Україні службою "Нова Пошта", самовивіз.

Оплата

Готівковий розрахунок. Безготівковий розрахунок. Накладений платіж.

Обмін

Обмін / повернення товару протягом 14 днів.

100 % гарантія

Вся продукція сертифікована в Україні.

terneo ax — терморегулятор для людей, які люблять комфорт та цінують свій час. Максимальна економія за рахунок гнучкого дистанційного керування, можливості дивитися та аналізувати статистику енергоспоживання.

terneo ах управляється дистанційно з будь-якого смартфона, комп'ютера або планшета. Використовуйте безкоштовний додаток для Android terneo або аккаунт на my.terneo.ua.

Віддалене управління нагріванням дозволяє створювати максимально комфортну температуру під час присутності і суттєво економити електроенергію, коли нікого немає в приміщенні. Використовуйте дистанційне керування для гнучкого оперативного управління нагрівом. Переглядайте і аналізуйте статистику, щоб досягти максимальної економії. Вимкніть нагрів з телефону, коли йдете, включите економний режим, коли всі лягли спати, керуйте нагріванням віддалено, коли в приміщенні люди без доступу до управління. В основних налаштуваннях програми виберіть режим управління: таймер (розклад), ручний режим або від'їзд. terneo ax відрізняється можливістю управління не тільки з телефону або комп'ютера, але і з кнопок. Це стане в нагоді при відсутності Wi-Fi з'єднання.Основні характеристики
Діапазон температур +5 ... +45 °С
Датчик температури Зовнішній R10-3. Аналоговий датчик температури. Довжина з'єднувального проводу датчика 3 м.
Навантаження 16А / 3000Вт
Напруга живлення 230 В
Призначення Для теплої підлоги
Додаткові характеристики
Гарантія 3 роки
Клас захисту IP20
Країна виробник Україна
Спосіб монтажу В монтажну коробку

Ще не було питань.

Теги: Терморегулятор для теплої підлоги Terneo ax Wi-Fi