1 841грн. 1 189грн.
Є в наявності
Доставка

Доставка по Україні службою "Нова Пошта", самовивіз.

Оплата

Готівковий розрахунок. Безготівковий розрахунок. Накладений платіж.

Обмін

Обмін / повернення товару протягом 14 днів.

100 % гарантія

Вся продукція сертифікована в Україні.

terneo ax unic — терморегулятор для людей, які люблять комфорт та цінують свій час. Максимальна економія за рахунок гнучкого дистанційного керування, можливості дивитися та аналізувати статистику енергоспоживання. Терморегулятор terneo ax unic комплектується рамкою із серії UNICA Schneider Electric.

terneo ах unic управляється дистанційно з будь-якого смартфона, комп'ютера або планшета. Використовуйте безкоштовний додаток для Android terneo або аккаунт на my.terneo.ua.

Віддалене управління нагріванням дозволяє створювати максимально комфортну температуру під час присутності і суттєво економити електроенергію, коли нікого немає в приміщенні. Використовуйте дистанційне керування для гнучкого оперативного управління нагрівом. Переглядайте і аналізуйте статистику, щоб досягти максимальної економії. Вимкніть нагрів з телефону, коли йдете, включите економний режим, коли всі лягли спати, керуйте нагріванням віддалено, коли в приміщенні люди без доступу до управління. В основних налаштуваннях програми виберіть режим управління: таймер (розклад), ручний режим або від'їзд. terneo ax відрізняється можливістю управління не тільки з телефону або комп'ютера, але і з кнопок. Це стане в нагоді при відсутності Wi-Fi з'єднання.Основні характеристики
Діапазон температур +5 ... +45 °С
Датчик температури Зовнішній R10-3. Аналоговий датчик температури. Довжина з'єднувального проводу датчика 3 м.
Навантаження 16А / 3000Вт
Напруга живлення 230 В
Призначення Для теплої підлоги
Додаткові характеристики
Гарантія 3 роки
Клас захисту IP20
Країна виробник Україна
Спосіб монтажу В монтажну коробку

Ще не було питань.

Теги: Терморегулятор для теплої підлоги Terneo ax unic Wi-Fi