Терморегулятор terneo b

812 ₴
Є в наявності

Терморегулятор terneo b — для великих потужностей

Терморегулятор terneo b призначений для роботи із системами «тепла підлога» на основі електричного нагрівального кабелю. Особливістю цієї моделі є можливість застосовувати її із системами великої номінальної потужності (до 7000 ВА). Терморегулятор дозволяє підтримувати задане вами значення температури від 5 до 40 °С. А дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.

Зручність у керуванні

Для налаштування потрібних параметрів достатньо трьох кнопок. Цифровий екран відображає поточну температуру, а також спрощує навігацію в меню терморегулятора.

Легке підключення та монтаж

До комплекту постачання входить усе необхідне обладнання: терморегулятор і датчик температури зі з’єднувальним проводом довжиною 4 м. Монтаж відбувається в щиток на DIN-рейку шириною 35 мм.

Безпека передусім

Терморегулятор стійкий до перепадів напруги. Він захищений від перегріву: якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С, пристрій вимкнеться. Для відновлення роботи температура повинна знизитись до 60 °С, а також потрібно натиснути будь-яку кнопку для розблокування терморегулятора. Корпус пристрою виготовлено з негорючого полікарбонату.

Універсальний терморегулятор

Ви можете застосовувати терморегулятор terneo b із нагрівальними кабелями більшості виробників, представлених на ринку. Пристрій також сумісний із цифровими (D18) датчиками температури.

У комплект входить:

  • Терморегулятор,
  • Датчик температури зі з'єднувальним проводом, 
  • Гарантійний талон,
  • Інструкція по застосуванню.
Гарантія 3 роки
Країна виробник Україна
Датчик температури NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика 4 м
Захист від дітей Немає
Максимальна потужність навантаження 7000 Вт
Максимальна сила струму 32 А
Межі регулювання 5...40 °С (підлога)
Напруга живлення 230 В ±10%
Режим роботи По датчику підлоги
Спосіб монтажу На DIN рейку
Ступінь захисту IP20
Температурний гістерезис 1 °С
Тип управління Цифровий

Ще не було питань.

Рекомендовані товари