6 180 ₴
Ціна в бонусних балах: 6180
+ 308 бонусів
Є в наявності

5 штук або більше: 5 871 ₴
Економія

Інноваційні системи, що дозволяють суттєво заощаджувати кошти

Обмін

Обмін / повернення товару протягом 14 днів.

100 % гарантія

Вся продукція представлена на сторінках магазину сертифікована в Україні.

Обігрівач електричний теплоакумуляційний ТЕПЛО-ПЛЮС призначений для основного або додаткового опалення в житлових, громадських та виробничих приміщеннях.

  • Це сучасна система електричного теплоакумуляційного обігріву, яка обладнана високоефективною і точною системою автоматики.
  • Повністю автоматизований процес опалення, працює від 220В.
  • Економне споживання електроенергії – економія завдяки акумуляції тепла.
  • Можливість регулювання температури повітря від 0°С до +30°С в кожній кімнаті окремо.
  • Швидкий та зручний монтаж.
  • Сучасний дизайн, який гармонічно вписується в будь-який інтер’єр.
  • Відповідає вимогам ТУ.У 27.5-3263513239-001:2012.
  • Декларація про відповідність вимогам технічного регламенту № UA.TR.037.D.0039-12, № UA.TR.037.D.00007-14, № UA.TR.037.D.00014-16, № A.TR.037.D.00017-17.
  • Сертифікат відповідності № UA.TR.037.D.00001-14, № UA.TR.037.00050-16, № UA1.044.0000914-17.

Додаткові опції

На замовлення покупця можливо обладнати обігрівач тижневим термопрограматором.

Комплектація:

Панельний обігрівач ТЕПЛО-ПЛЮС, інструкція з експлуатації, *монтажний набір, гарантійний талон, заводська упаковка (гофрокартон).

*Обігрівач комплектується на вибір покупця кріпленням для монтажу на стіну, або монтажу на підлогу.

Терморегулятор (звичайний)

Даний обігрівач додатково може бути обладнаний стальною панеллю, яка захищає терморегулятор від несанкціонованого доступу і впливу на нього. Для того щоб дістатися до терморегулятора потрібно викрутити чотири гвинти, якими кріпиться панель.

Вмикання і вимикання приладу:

Вимикання приладу можна здійснювати з допомогою кнопок. Для цього необхідно натиснути кнопку ▲ і утримувати її на протязі 5 сек. Поки на екрані не виведеться значення оFF.  Вмикання проводиться утриманням 2 сек. тієї самої кнопки. У вимкнутому стані на дисплеї приладу може спостерігатись легке світіння індикатора.

Встановлення необхідної температури:

Коротко натиснути кнопку ▲ або ▼, після чого індикатор почне миготіти. Далі встановити кнопками ▲ і ▼ потрібне значення температури. Після установки потрібного значення прилад сам через 4 сек. вийде з режиму настройки.

Блокування терморегулятора:

Для блокування терморегулятора потрібно натиснути і утримувати на протязі 5 сек. обидві кнопки одночасно. До появи на дисплеї значення  bLС. Після блокування терморегулятор при натисненні на будь-яку кнопку буде виводити  значення bLС. Для зняття блокування потрібно натиснути і утримувати на протязі 5 сек. обидві кнопки одночасно.


Терморегулятор з програмним управлінням (Термопрограматор)

Вмикання і вимикання

Для вимикання приладу потрібно натиснути і утримувати 5 сек. кнопку ▼ до появи надпису oFF. Вмикання виконується утриманням 2 сек. тієї самої кнопки.

Блокування приладу

Для блокування приладу необхідно натиснути і утримувати одночасно 5 сек. обидві кнопки до появи надпису  bLOC. Для зняття блокування потрібно натиснути і утримувати одночасно обидві кнопки 5 сек.

Установка часу

При першому включенні якщо на екрані буде миготіти значення 12.00 ( це значить що час і день тижня не налаштовані ) кнопками ▲ і ▼ потрібно виставити актуальний час і одночасно натиснути обидві кнопки. Далі прилад запросить налаштувати день тижня на екрані буде мигати значення d:1 (d:1- понеділок, d:2 – вівторок,… d:7 – неділя), кнопками ▲ і ▼ встановлюємо актуальний день тижня. Для виходу із даних налаштувань потрібно одночасно натиснути обидві кнопки. Для зарядки елемента живлення при першому включенні обігрівач повинен пропрацювати 3 год.

Корегування часу

Для корегування часу потрібно натиснути і утримувати 2 сек. кнопку ▼ на екрані буде мигати час, кнопками ▲ і ▼ потрібно встановити актуальний час і одночасно натиснути обидві кнопки. Далі кнопками ▲ і ▼  встановити актуальний день тижня і одночасно натиснути обидві кнопки.

Налаштування програм роботи і часових комірок

Для входу в налаштування програм необхідно натиснути і утримувати 2 сек. кнопку ▲. Далі кнопкою ▲  вибрати одну із програм і натиснути кнопки ▲ і ▼ одночасно прилад перейде до налаштування температурних комірок в вибраній програмі.

Варіанти програм:

PoFF – таймер вимкнений, терморегулятор працює в ручному режимі за одною температурою.

Р1-1 – таймер включений, на кожен день тижня можна встановити 4 температурних комірки окремо.

Р1-5 – таймер включений, на 1-5 дні тижня одночасно встановлюєтеся 4 температурні комірки. Для 6 і 7 днів встановлюються температурні комірки окремо.

Р1-6 – таймер включений, на 1-6 дні тижня одночасно встановлюєтеся 4 температурні комірки. Для 7 дня  встановлюються температурні комірки окремо.

Р1-7 – таймер включений, на 1-7 дні тижня одночасно встановлюєтеся 4 температурні комірки.

Далі кнопками ▲ і ▼ вибрати потрібну комірку в потрібному дні або днях і для зміни одночасно натиснути ▲ і ▼ ( якщо часова комірка не була активована то замість температури і часу мигатимуть прочерки, якщо була активована то по черзі мигатиме час і температура) прилад запросить встановити час ( встановлюємо кнопками ▲ і ▼ ) з якого буде працювати дана комірка. Далі натиснути ▲ і ▼ одночасно прилад запросить установити температуру даної комірки ( встановлюємо кнопками ▲ і ▼ ).  При наступному одночасному натисненні обох кнопок прилад вийде в меню вибору температурних точок. Таким чином настроюємо час і температури для інших комірок і днів. В час коли починає працювати 2 комірка 1 припиняє свою роботу, а коли починає працювати 3 комірка 2 комірка припиняє свою роботу і так далі.

Інформація
Гарантія 1 рік
Країна виробник Україна
Площа обігріву до 20 м²
Основні характеристики
Категорія Теплоакумуляційні обігрівачі
Ніжки для переміщення Опція
Напруга живлення 230 В ( ± 5% )
Потужність 2000 Вт
Спосіб монтажу Підлоговий / Настінний
Струм 9,09 А
Сфера використання Побутовий
Температура поверхні 80°С ± 5°С
Терморегулятор Є

Ще не було питань.

Теги: Теплоакумуляційний обігрівач Тепло-Плюс 2000 Вт, Тип 10, PS-00168, Teplo Plus, Обігрівачі