1 938 ₴
Ціна в бонусних бали: 1938
+ 96 бонусів
Є в наявності

3 штук або більше: 1 841 ₴
Економія

Інноваційні системи, що дозволяють суттєво заощаджувати кошти

Обмін

Обмін / повернення товару протягом 14 днів.

100 % гарантія

Вся продукція представлена на сторінках магазину сертифікована в Україні.

Нагрівальні кабелі Volterm – це кабельні системи готові до монтажу, які складаються з нагрівального кабелю та кабелю живлення завдовжки 3 метри з однієї сторони, та заводської муфти з іншої. Використовуються в якості основної опалювальної системи або як додатковий обігрів вже існуючого опалення. Комплекти нагрівальних кабелів Volterm мають широкий асортимент, тому підібрати необхідний комплект дуже легко. Лінійна потужність кабеля становить 18 Вт/м при  напрузі у мережі 230 В. Діаметр перерізу дроту 4 мм.

Монтаж кабелю проводиться на монтажну стрічку. Для управління необхідний терморегулятор.

Вказано характеристики площі обігріву з кроком укладки 10 см (180 Вт/м²) та 12,5см (144 Вт/м²).

Основні переваги  нагрівальних кабелів Volterm:

  • Повна відповідність міжнародному стандарту якості ISO 60800, де точно і чітко описані усі електричні і механічні випробування перед надходженням кабелю в продаж. Це Європейський рівень, який, нажаль, недосяжний для багатьох марок, що активно поступають на ринок України.
  • Унікальна запатентована технологія виробництва. Кабель має коаксіальну конструкцію. Струмопровідна жила в кабелі наноситься на нагрівальну спірально. Це сприяє зниженню електромагнітного поля і більш рівномірному розподілу тепла, ніж в стандартному варіанті паралельного розміщення провідників.
  • Нагрівальний кабель Volterm має мідний екран заземлення з щільністю перекриття більш ніж 98%, що забезпечує механічну міцність і надійний захист від електромагнітного випромінювання та враження електричним струмом. З метою здешевлення, все більше виробників використовують алюмінієву фольгу у якості екрану заземлення. Цей матеріал має здатність окислюватися, пошкоджуватися при згинанні кабелю під час монтажу, складний у організації контакту з проводом заземлення, тому потребує додаткового, обов’язково лудженого, мідного провідника.
  • У виробництві кабелю Volterm використовується термостійка внутрішня ізоляція, яка витримує температуру до 180 °C. Цей показник суттєво впливає на ресурс роботи кабелю у випадку зонального перегріву чи банальної поломки терморегулятора.
  • Діаметр кабелю всього  4 мм. Кабель такого діаметру можна монтувати безпосередньо в плиточний клей, без зменшення висоти стелі і без затрат на стяжку.
  • Кожна готова секція перед надходженням в продаж проходить обов’язкову перевірку. Нагрівальний кабель занурюється у воду і на нього подається підвищена напруга.
  • «Двожильна» конструкція нагрівального кабелю, яка не потребує повернення другого кінця кабелю до терморегулятора.
  • За стандартних умов експлуатації в системах «Тепла Підлога», розрахунковий строк служби нагрівального кабелю Volterm складає більш ніж 50 років. Гарантійний строк експлуатації 25 років.
Інформація
Гарантія 25 років
Країна виробник Україна
Площа обігріву 3,2 - 4,0 м²
Основні характеристики
Діаметр дроту 4 мм
Довжина кабелю 32,0 м
Допустима похибка опору елемента ± 10%
Захисний екран Мідь
Зовнішня оболонка ПВХ
Кабель живлення Мідний, довжина 3 м
Категорія Двожильний кабель
Лінійна потужність 18Вт/м (при 230В)
Мінімальний радіус вигину Не менш п'ятикратного діаметру кабелю
Напруга живлення 230 В ( ± 5% )
Опір секції 87,1 Ом
Питома потужність на 1м² площі з кроком укладки10 см (180 Вт/м²) та 12,5см (144 Вт/м²)
Потужність 550 Вт

Ще не було питань.

Теги: Тепла підлога Volterm HR18 550Вт, 18Вт/м, 3, 2 - 4, 0 м² кабель нагрівальний двожильний, PS-124, Volterm, Тепла підлога