3 098 ₴
Ціна в бонусних бали: 3098
+ 155 бонусів
Є в наявності

3 штук або більше: 2 943 ₴
Економія

Інноваційні системи, що дозволяють суттєво заощаджувати кошти

Обмін

Обмін / повернення товару протягом 14 днів.

100 % гарантія

Вся продукція представлена на сторінках магазину сертифікована в Україні.

Тепла підлога Volterm використовується в якості основної опалювальної системи або як додатковий обігрів вже існуючого опалення. Завдяки невеликій товщині кабелю, нагрівальні мати можуть використовуватися в приміщеннях, де неможливо підняти рівень підлоги. Використання нагрівальних матів Volterm зробить ремонт швидким, простим і гарантує надійну роботу протягом багатьох років.

Нагрівальні мати Volterm дозволяють швидко і зручно змонтувати теплу підлогу. Нагрівальний кабель нанесений на сітку шириною 50см вже з потрібним кроком укладки, три смуги знизу дозволяють надійно закріпити мат до основи після розкрою згідно плану приміщення.

Кабель виготовлений із застосуванням високоякісної термостійкої ізоляції й захищений екраном. Для під'єднання нагрівального мату до мережі слугує холодний дріт завдовжки 3 метри. Питома потужність мату становить 180 Вт/м² при  напрузі у мережі 230 В. Діаметр перерізу дроту 4 мм.

Основні переваги  нагрівальних матів Volterm:

  • Повна відповідність міжнародному стандарту якості ISO 60800, де точно і чітко описані усі електричні і механічні випробування перед надходженням кабелю в продаж. Це Європейський рівень, який, нажаль, недосяжний для багатьох марок, що активно поступають на ринок України.
  • Унікальна запатентована технологія виробництва. Кабель має коаксіальну конструкцію. Струмопровідна жила в кабелі наноситься на нагрівальну спірально. Це сприяє зниженню електромагнітного поля і більш рівномірному розподілу тепла, ніж в стандартному варіанті паралельного розміщення провідників.
  • Нагрівальний кабель Volterm має мідний екран заземлення з щільністю перекриття більш ніж 98%, що забезпечує механічну міцність і надійний захист від електромагнітного випромінювання та враження електричним струмом. З метою здешевлення, все більше виробників використовують алюмінієву фольгу у якості екрану заземлення. Цей матеріал має здатність окислюватися, пошкоджуватися при згинанні кабелю під час монтажу, складний у організації контакту з проводом заземлення, тому потребує додаткового, обов’язково лудженого, мідного провідника.
  • У виробництві кабелю Volterm використовується термостійка внутрішня ізоляція, яка витримує температуру до 180 °C. Цей показник суттєво впливає на ресурс роботи кабелю у випадку зонального перегріву чи банальної поломки терморегулятора.
  • Діаметр кабелю всього  4 мм. Кабель такого діаметру можна монтувати безпосередньо в плиточний клей, без зменшення висоти стелі і без затрат на стяжку.
  • Кожна готова секція перед надходженням в продаж проходить обов’язкову перевірку. Нагрівальний кабель занурюється у воду і на нього подається підвищена напруга.
  • «Двожильна» конструкція нагрівального кабелю, яка не потребує повернення другого кінця кабелю до терморегулятора.
  • За стандартних умов експлуатації в системах «Тепла Підлога», розрахунковий строк служби нагрівального кабелю Volterm складає більш ніж 50 років. Гарантійний строк експлуатації 25 років.
Інформація
Гарантія 25 років
Країна виробник Україна
Площа обігріву 4,0 м²
Основні характеристики
Діаметр дроту 4 мм
Допустима похибка опору елемента ± 10%
Захисний екран Мідь
Зовнішня оболонка ПВХ
Кабель живлення Мідний, довжина 3 м
Категорія Двожильний мат
Мінімальний радіус вигину Не менш п'ятикратного діаметру кабелю
Напруга живлення 230 В ( ± 5% )
Опір секції - Ом
Питома потужність на 1м² площі 180 Вт (при 230 В)
Потужність 680 Вт
Ширина 50 см

Ще не було питань.

Теги: Тепла підлога Volterm Hot Mat/180, 680Вт, 4.0м² нагрівальний мат двожильний, PS-78, Volterm, Тепла підлога