breadcrumbs_revolution_theme

Розрахунок потужності теплої підлоги

Багато жителів України шукають альтернативу традиційним системам обігріву свого житла. Одним із можливих варіантів рішень цього питання - електрична тепла підлога, що встановлюються як самостійна система обігріву (основне опалення), або додаткове опалення (комфортний підігрів).
Самостійне проектування теплої підлоги передбачає кілька важливих моментів. Якщо Ви плануєте в кімнаті з теплою підлогою в якості підлогового покриття використовувати плитку, то для обігріву знадобиться нагрівальний кабель (під стяжку 3-5 см.), Або мат (в плитковий клей 1-2 см, якщо немає можливості підняття рівня підлоги). Під всі плаваючі покриття (паркет, ламінат, лінолеум та ін.) Найкраще застосовувати інфрачервону плівку.

Щоб зробити правильний розрахунок потужності електричної теплої підлоги, потрібно врахувати наступні моменти:

  • нагрівальний кабель, мат або плівку потрібно укладати тільки на корисну (вільну) площу кімнати - під меблями укладати теплу підлогу немає сенсу
  • зробіть відступ по 10 см від стін і від меблів без ніжок
  • відніміть із загальної площі кімнати відступи і площу, яку займають меблі і отримаєте необхідну площу обігріву.

Визначившись з можливістю підняття рівня підлоги, типом підлогового покриття і площею обігріву, Ви зможете, самостійно, виконати розрахунок потужності електричної теплої підлоги.

Для цього достатньо скористатися фільтром на нашому сайті. З його допомогою Ви легко виберете кабель, мат або плівку, необхідної довжини, потужності, і отримаєте розрахунок вартості теплої підлоги.

Виконуючи розрахунок потужності електричної теплої підлоги, пам'ятайте про наступне:

  • Якщо тепла підлога встановлюється в якості додаткового джерела тепла в добре утепленій кімнаті (спальня, кухня), його потужність повинна становити не менше 136-150 Вт на квадратний метр.
  • При додатковому обігріві холодного приміщення (лоджія, балкон, приміщення на першому поверсі, ванна) - не менша 170 Вт.
  • Розрахунок електричної теплої підлоги для повного обігріву проводиться з урахуванням покриття теплими підлогами не менш 70% площі кімнати, при хорошій теплоізоляції приміщення. Потужність системи повинна бути не менше 170 Вт на метр квадратний.

Всі розрахунки необхідно проводити якомога точніше - від цього залежить ваш комфорт.

Важливо !

Якщо Ви сумніваєтеся, чи зможете провести розрахунок самостійно, то завжди зможете звернутися до наших співробітників. Ми допоможемо з проведенням правильного розрахунку площі під обігрів. Підберемо теплу підлогу під запланований тип підлогового покриття, проведемо розрахунок потужності теплої підлоги, допоможемо з вибором терморегулятора і запропонуємо оптимальні для Вас ціни.