ProfiTherm

Виробник нагрівального кабелю і матів PROFI THERM - Польська Компанія ELEKTRA, яка більше 30 років виробляє нагрівальний кабель, кабельні системи опалення для житлових, офісних, промислових приміщень і т.д. З 1985 року. Компанія ELEKTRA - займає лідируюче місце в Європі з виробництва і реалізації кабельної продукції, в тому числі і нагрівальний кабель для різних систем обігріву: для комфортної теплої підлоги, для систем повноцінного опалення, для обігріву різних трубопроводів від обмерзання, для систем сніготанення та антизледеніння і т.д. З перших днів своєї роботи компанія ELEKTRA основним пріоритетом стратегії свого розвитку поставила бездоганну якість продукції. Такий принцип роботи дозволяє компанії ELEKTRA задовольнити попит споживачів і підтримувати лідерство на ринку по виробництву нагрівального кабелю для систем обігріву, а також здійснювати поставки свого продукту в багато країн Європи, Азії, Північної Америки та Австралії і т.д. Вся нагрівальна кабельна продукція Profi Therm виробляється в Польщі Гарантія 15 років!

Виробництво кабельної продукції для різних систем обігріву: для комфортного теплої підлоги, для систем повноцінного опалення, для обігріву різних трубопроводів від обмерзання, для систем сніготанення та антизледеніння Profi Therm / EKO і терморегуляторів для теплої підлоги Profi Therm знаходиться в Україні - це вітчизняний аналог польського кабелю Profi-therm (польські комплектуючі - наші заводські потужності). Багаторічний досвід роботи і передові технології, що використовуються фахівцями компанії дозволяють випускати високоякісний нагрівальний кабель. Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва - починаючи від контролю якості всіх комплектуючих до перевірки і тестування готового продукту. Заключний тест на пробій ізоляції проходять абсолютно всі секції готового нагрівального кабелю, що на відміну до випадкової вибірки деяких секцій для перевірки - дозволяє повністю виключити дефекти на етапі випуску продукції і гарантує 100% якість продукції, підтверджене випробуваннями і отриманими сертифікатами якості VDE, UL, GOST -R, OBR, BBJ, Bureau Veritas, PZH. Гарантія 15 років!Комплект обігріву для тварин Profitherm Zoo 23-240

Комплект обігріву для тварин Profitherm Zoo 23-240

Комплект обігріву для тварин призначений для підігріву підлоги у вольєрах, будках для тварин, або інших приміщеннях, де знаходяться тварини.

Виробник:ProfiTherm
Наявність:Є в наявності
Гарантія:5 років
Країна виробник:Україна
Площа обігріву:1 м²
Сфера використання:Для підігріву підлоги у вольєрах, будках для тварин або інших приміщеннях, де перебувають тварини.
1 089 ₴
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)