Опалення храму Великого князя Володимира, м.Бучач.

Прекрасний і величний храм Св. Рівноапостольного Великого князя Володимира, м.Бучач, Тернопільська область, був обігрітий за допомогою інфрачервоних обігрівачів Теплов різної потужності (У4500 та П2000) - вони використовувалися для обігріву основного простору, де завжди знаходиться найбільша кількість людей, а також використовувались настінні обігрівачі різної потужності ТМ ENSA (P900G та P750), щоб забезпечити зональний обігрів. Температурне керування по зонах обігріву реалізовано за допомогою терморегуляторів (програматорів).

Вуличні інфрачервоні обігрівачі великої потужності ідеально підходять для високих склепінь храму, де необхідно підтримувати постійну температуру без шкоди рівня вологості приміщення, оскільки це може негативно відбитись на збереженні внутрішнього оздоблення.

Опалення в храмах даним методом дозволяє нагрівати робочі поверхні - головним чином підлогове покриття, яке довго зберігає тепло і таким чином не відбувається відтік теплих повітряних мас під склепіння храму. Оскільки кожен обігрівач може бути використаний окремо або в системі, існує можливість як локального обігріву окремих зон, так і загальний обігрів.

07.07.2016


Рекомендовані товари