breadcrumbs_revolution_theme

Про нас

Шановні покупці, ми раді вітати Вас на сторінках нашого інтернет магазину!

Радо запропонуємо Вам продукцію провідних українських та європейських виробників високоефективного та технологічного енергозберігаючого обладнання. Різноманітність моделей систем опалення, дає можливість реалізувати оптимально вигідний варіант обігріву, враховуючи конструктивні особливості. Розмір і формат приміщення не мають значення: це можуть бути квартира, приватний будинок, комерційна нерухомість, бюджетна установа, тераса або теплиця. З нашою продукцією сезон опалення починаєте Ви, самостійно!

Все обладнання виготовлено виключно з екологічно чистих природних матеріалів. Наші  системи не пересушують повітря, не виділяють продуктів горіння і водяної пари, не створюють в приміщенні протягів і циркуляції пилу, усувають вологість і плісняву. Ви не будете турбуватися про своє здоров'я й здоров'я своїх рідних.

Управління опаленням здійснюється за допомогою терморегуляторів, що реагують на температуру повітря в приміщенні. Таким чином підтримується температура окремо в кожній кімнаті, що сприяє додатковій економії і комфорту.

Лінійка терморегуляторів  розроблена для використання в побуті і на невеликих виробництвах. У серію входять терморегулятори для задоволення всіх потреб управління електричним обігрівом. Серія терморегуляторів оновлюється і постійно поповнюється новими моделями, які розробляються з урахуванням сучасних вимог і побажань наших клієнтів. Наші терморегулятори нарівні конкурують з європейськими пристроями, а за деякими параметрами і перевершують їх.

Для вирішення питань якісного електропостачання будинку, або квартири, пропонуємо використовувати реле контролю напруги, яке забезпечить Вас можливістю безпечного використання побутових електроприладів і захистить від небажаних стрибків напруги.

Ми готові запропонувати Вам оптимальне рішення, у питанні облаштування комфортних зон, використовуючи потужні вуличні вентилятори з функцією зволоження, а також стаціонарні системи туманоутворення для ресторанів, терас, теплиць та місць де є потреба  зволоження та охолодження повітря.

Знайдемо оптимальне рішення, яке дозволить суттєво економити в подальшій експлуатації обладнання, а також запропонуємо вигідні умови співпраці, з подальшою підтримкою в гарантійному та сервісному обслуговуванні.

Вся продукція сертифікована в Україні .

Заощаджуйте разом з нами

  • Привабливі ціни
  • Офіційна гарантія
  • Оформлення документів
  • Тепловий розрахунок
  • Проектування
  • Швидкий та якісний монтаж

Час не стоїть на місці, так і ми завжди намагаємося бути "сучасними", стежити за тенденціями і тішити Вас новими продуктами. PETTER - Ваш надійний партнер у світі систем опалення, кліматичної техніки та комплектуючих.