Електрична тепла підлога

Купити електричну теплу підлогу бажають сьогодні все більше жителів України. У наш час придбання такого обладнання буде дуже актуальним і корисним. Теплу підлогу сьогодні можна купити в самих різних модифікаціях. Виробники пропонують високоякісні й ефективні системи теплої підлоги, які ідеально зможуть вписатися в будь-яке приміщення з різним типом підлогового покриття. Сьогодні можна купити електричну теплу підлогу яку можна встановлювати в стяжку, безпосередньо в плитковий клей або під будь-які підлогові покриття (ламінат, лінолеум, ковролін). Системи електричної теплої  підлоги можна використовувати як для житлових, так і нежитлових приміщень, в якості основного або додаткового опалення.

Найчастіше електричну теплу підлогу встановлюють на невеликих площах, в квартирах, але в зв'язку з подорожчанням газу та інших природних джерел енергії, останнім часом системи електропідігріву підлог почали застосовувати при капітальному будівництві приватних будинків і котеджів.

Електрична тепла підлога - складається з нагрівача, що живиться від електрики і терморегулятора, який керує нагріванням підлоги по температурі повітря в приміщенні або за температурою підлоги. Електрична тепла підлога, в залежності від конструкції нагрівального елементу буває декількох видів: кабельна, стрижнева, плівкова. У будь-якому випадку, джерелом енергії для отримання тепла є електроенергія.

Електрична тепла підлога проста в установці і експлуатації, дозволяє гнучко налаштовувати і керувати зонами обігріву, незалежно один від одного. Крім того вона безпечна і не вимагає сезонного обслуговування. Досить виставити на терморегуляторі необхідну температуру і почнеться нагрів. Також існують програмовані терморегулятори, які дозволяють підтримувати комфортну температуру в певні години протягом дня, програма налаштовується на тиждень, а через тиждень цикл повторюється автоматично. Кожен користувач може налаштувати програму індивідуально, підлаштовуючи обігрів під власний ритм життя. Таким чином, ми не просто отримуємо комфортну температуру тоді, коли нам це потрібно, але і економимо в той час, коли нас немає вдома або коли ми спимо.

Купити електричну теплу підлогу - означає стати володарем системи комфортного та економічного обігріву на довгі роки, адже зазвичай гарантійний термін служби електричних теплих підлог становить понад 20 - 25  років, а реальний термін експлуатації може бути і в два рази вище.

Не забувайте, що шпалери, меблі або, наприклад, двері, легко замінити, а ось встановити систему, таку як тепла підлога в уже готовому ремонті буде не так просто, а часто і зовсім неможливо. Рекомендуємо ретельно і продумано підходити до ремонту і правильно розставити пріоритети при влаштуванні інженерних систем, особливо систем опалення.

Купити теплу підлогу, терморегулятор, та все необхідне для монтажу можна на сторінках нашого інтернет - магазину.

PETTER ➦https://petter.com.ua/ - Ваш надійний партнер у світі систем електроопалення, кліматичної техніки та комплектуючих.

10.10.2018

Коментарі 0