Робиш ремонт? Не забудь про теплу підлогу!

Робиш ремонт? Не забудь про теплу підлогу!

22.04.2020

Навесні, коли центральне опалення вже відключили, а погода досі бажає кращого, починаєш терміново шукати спосіб обігріти свій дім. Низька температура та протяги не лише роблять оселю менш затишною, а й підвищують ризик захворіти на сезонну застуду. Зараз це особливо актуально через розпал пандемії коронавірусу (COVID-19).Ось-ось в Україні вимкнуть опалення, і міські мешканці почнуть користуватися кондиціонерами, конвекторами, тепловентиляторами… Пережити холодне міжсезоння без втрат для здо..

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

05.04.2020

Друзі, ми дотримуємося карантину для Вашої і нашої безпеки. Для покупців нашого магазину діє безкоштовна доставка від суми 1500 грн. Купити все необхідне можна на сторінках нашого інтернет - магазину. PETTER ➦https: //petter.com.ua/, або телефонуйте: ☎ +38 (067) 265-58-75, +38 (099) 757-59-07. Бережіть себе і своїх близьких! PETTER - Ваш надійний партнер в світі систем електроопалення, кліматичної техніки і комплектуючих. ..

Які документи потрібні, щоб квартиру відключили від централізованого опалення

Які документи потрібні, щоб квартиру відключили від централізованого опалення

28.11.2019

Подати документи на відключення квартири від системи централізованого опалення чи гарячого водопостачання можуть тернополяни у випадку, якщо квартира знаходиться у житловому будинку, який включено до Переліку багатоквартирних будинків, у яких не менше як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від систем (мереж) центрального опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води. Такий список розміщено на офіційному веб-сайті міської ради. Власник(-и) можуть звертатися ..

Кабмін затвердив новий порядок відключення від центрального опалення.

Кабмін затвердив новий порядок відключення від центрального опалення.

13.09.2019

Документ був зареєстрований в Мін'юсті 27 серпня 2019 року та набув чинності з дня його офіційного опублікування. У ЗМІ новина з’явилася вчора, 12 вересня.Тож, тепер щоб від’єднатися від центрального опалення і встановити індивідуальне, потрібно зібрати співвласників багатоквартирного будинку, отримати згоду та обрати систему опалення, що буде встановлена у квартирі, з дотриманням вимог законодавства про охорону природного середовища. Протокол цих зборів додається до заяви про відключення від ЦО..

Опалювальні прилади STINEX

Опалювальні прилади STINEX

06.09.2019

STINEX – один із найбільших виробників опалювальних приладів в Україні.З 2009 року компанія виготовляє широкий спектр продукції, що має попит серед споживачів і в нашій країні, і за кордоном.В асортименті – більше 40 позицій. Іноваційні лінійки обігрівачів PLAZA і PLAZA CERAMIC, створені за власними розробками інженерів STINEX, давно стали фаворитами в своєму класі. Добре зарекомендували себе також лінійки TOWEL, EMPT, ЕМТК. На початку 2018 року STINEX презентував нові обігрівачі COMBIE, які вже..

Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога

10.10.2018

Купити електричну теплу підлогу бажають сьогодні все більше жителів України. У наш час придбання такого обладнання буде дуже актуальним і корисним. Теплу підлогу сьогодні можна купити в самих різних модифікаціях. Виробники пропонують високоякісні й ефективні системи теплої підлоги, які ідеально зможуть вписатися в будь-яке приміщення з різним типом підлогового покриття. Сьогодні можна купити електричну теплу підлогу яку можна встановлювати в стяжку, безпосередньо в плитковий клей або під будь-як..

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)