Тепла підлога у церкві, с. Малий Раковець. Тернопільська обл.

Тепла підлога у церкві, с. Малий Раковець. Тернопільська обл.

22.06.2017

Для облаштування комфортних зон у церкві використовувалась інфрачервона нагрівальна  плівка Heat Plus Standart. Монтаж плівки здійснювався на тепловідбиваючій підкладці E-PEX.Загальна площа приміщення де реалізовувався обігрів була розділена  на чотири зони. Температурний режим нагріву підлоги в кожній із цих зон, можна налаштовувати індивідуально за допомогою терморегуляторів.Нагрівальна інфрачервона плівка Heat Plus нагріває не повітря, а навколишні предмети (підлогу, стіни, меблі.....

Тепла підлога у науково-виробничій фірмі Квазар Плюс.

Тепла підлога у науково-виробничій фірмі Квазар Плюс.

19.08.2016

Тепла підлога у науково-виробничій фірмі Квазар Плюс.Для опалення приміщення у науково-виробничій фірмі Квазар Плюс, м.Тернопіль,  використовувалась інфрачервона нагрівальна плівка Heat Plus Standart HP-SPN-305-110, 110Вт/м², розташована відповідними смугами на тепловідбиваючій підкладці E-PEX торгової марки Heat Plus. Загальна площа приміщення була розділена на три зони, за які в свою чергу відповідають терморегулятори UTH-200 з сенсорним керуванням. В такий спосіб можна регулювати бажану ..

Опалення храму Великого князя Володимира, м.Бучач.

Опалення храму Великого князя Володимира, м.Бучач.

07.07.2016

Прекрасний і величний храм Св. Рівноапостольного Великого князя Володимира, м.Бучач, Тернопільська область, був обігрітий за допомогою інфрачервоних обігрівачів Теплов різної потужності (У4500 та П2000) - вони використовувалися для обігріву основного простору, де завжди знаходиться найбільша кількість людей, а також використовувались настінні обігрівачі різної потужності ТМ ENSA (P900G та P750), щоб забезпечити зональний обігрів. Температурне керування по зонах обігріву реалізовано за допомогою ..

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)