Килимок з підігрівом UNI color


359 ₴
Є в наявності

Хочете додати тепла і затишку в свій будинок, одночасно отримавши стильний і елегантний аксесуар для інтер'єру?

Тоді радимо купити інфрачервоний килимок з підігрівом в свою квартиру, будинок або навіть офіс!

Недорогий інфрачервоний електричний килимок являє собою невелику, окрему частину переносної теплої підлоги. Його можна легко переносити з однієї кімнати в іншу, а також використовувати для обігріву ніг або всього приміщення.

Застосування інноваційних технологій дозволило зробити конструкцію інфрачервоних килимків з підігрівом легкою, надійною і ефективною. Основою електричного килимка з підігрівом є еластична інфрачервона плівка виробництва компанії HEAT PLUS, що надає йому гнучкість, міцність і, одночасно, ще є джерелом тепла.

Внутрішня будова інфрачервоного електричного килимка

З обох сторін іч-плівка укладена в п'ятиміліметрове покриття з ковроліну, що забезпечує повну схожість зі звичайним кімнатним килимком, який до місця в будь-якому будинку.

Принцип дії килимка інфрачервоного випромінювання полягає в тому, що пропускаючи через себе електричний струм, карбонова плівка генерує інфрачервоне випромінювання, завдяки чому килимок з підігрівом повністю безпечний для людей і інших об'єктів, які знаходяться на ньому.

45 градусів цельсія - температура, до якої нагрівається спеціальна інфрачервона плівка від HEAT PLUS, вбудована в виріб, - ідеальна відмітка.

Переваги інфрачервоних килимків

  • Здатність ефективно нагрівати предмети або людське тіло поблизу і на відстані, уникаючи втрат енергії в повітрі.
  • Економна витрата електрики. Даруючи вам відчутне тепло і приємне відчуття комфорту, інфрачервоний килимок з підігрівом споживає потужність не більше, ніж звичайна електрична лампочка.
  • Інфрачервоний електричний килимок випромінює інфрачервоні хвилі абсолютно нешкідливі, ідентичні природному фону і навіть корисні для організму людей і тварин. Подібні технології застосовують у багатьох медичних установах. При цьому шкідливі електромагнітні поля повністю відсутні!
  • Можливість купити інфрачервоний килимок з підігрівом від HEAT PLUS, виготовлений на замовлення, за індивідуальними розмірами і додатковою тепловідбиваючою підкладкою, яка перешкоджає нагрівання поверхні підлоги під килимом.
  • Безпека використання. Дотримуючись нескладних правил, викладених в інструкції, Ви зможете безпечно експлуатувати килимок з підігрівом для ніг без ризику для життя і здоров'я.
  • Можливість розміщення килимків інфрачервоного випромінювання на будь-якому вигляді покриття підлог - лінолеумі, ламінаті, дошці, паркеті і т.д. Виняток становлять тільки вже змонтовані, стаціонарні теплі підлоги.
  • Повна візуальна схожість інфрачервоного килимка з підігрівом і звичайного інтер'єрного килима
  • Доступна ціна інфрачервоного килимка з підігрівом в порівнянні зі стаціонарно змонтованої інфрачервоної плівкою.
Гарантія 1 рік
Країна виробник Україна
Кабель живлення Мідний, довжина 1,5 м
Напруга живлення 230 В ( ± 5% )

Ще не було питань.