Керамічний обігрівач ENSA CR1000 White

4 390 ₴
Передзамовлення

Економний обігрівач Ensa CR1000 White

Обігрівачі серії Ensa Ceramic - це сучасна система опалення енергозберігаючого типу, а також стиль і ефективність в обігріві приміщення. Завдяки масивній керамічній поверхні обігрівача, тепло накопичується і після виключення обігрівача з електричної мережі  гріє ще протягом 40 хвилин безкоштовно.

Серія Ensa Кераміка виконана в лаконічному стилі і чорно-білих тонах. Такі обігрівачі відмінно впишуться і доповнять будь-який інтер'єр, навіть виконаний в руслі найсучасніших віянь дизайну. Даний обігрівач виконаний без терморегулятора, ніжок і сушарки. Якщо вам потрібен обігрівач з вбудованим терморегулятором, то модель Ensa CR1000T White має такий терморегулятор з 4-ма режимами роботи, а крім того, ніжки для встановлення на підлозі  і сушарку для одягу.

Якщо ми говоримо про керамічних обігрівачів Ensa, то простота відчувається у всьому - від дизайну до управління. Це універсальне рішення для кожного, кому потрібне надійне і економне опалення. Простий і швидкий монтаж до стіни здійснюється за допомогою кріплень, які йдуть в комплекті. Від Вас буде потрібно тільки вміння просвердлити отвори в стіні, вставити дюбеля, повісити на них пристрій, а потім підключити його до електроживлення - і обігрівач вже через кілька хвилин почне радувати Вас теплом!

Завдяки тому, що в обігрівачах Ensa CR1000 White застосовується подвійний тип обігріву - інфрачервоне випромінювання і природна конвекція, клімат зберігається здоровим, а приміщення прогрівається швидше і ефективніше.

Інфрачервоне тепло нагріває людей і предмети без циркуляції повітря, а природна конвекція помірно прогріває повітря, не переносячи при цьому пил. Завдяки захисту від попадання бризок IP54, обігрівач можна встановлювати у вологих приміщеннях (санвузли, ванні, душові, пральні та котельні).

Комплектація:

Панельний обігрівач ENSA CR1000 WHITE, інструкція з експлуатації, монтажний набір, гарантійний талон, заводська упаковка (гофрокартон).

Гарантія 7 років
Країна виробник Україна
Ніжки для переміщення Немає
Напруга живлення 230 В ( ± 5% )
Площа обігріву 18 м²
Потужність 950 Вт
Спосіб монтажу Настінний
Струм 4.31 А
Сфера використання Побутовий
Температура поверхні 80°С ± 5°С
Терморегулятор Немає

Ще не було питань.