7 399 ₴
Ціна в бонусних балах: 7399
+ 370 бонусів
Є в наявності

5 штук або більше: 7 030 ₴
Економія

Інноваційні системи, що дозволяють суттєво заощаджувати кошти

Обмін

Обмін / повернення товару протягом 14 днів.

100 % гарантія

Вся продукція представлена на сторінках магазину сертифікована в Україні.

Середньохвильовий промисловий обігрівач ТеплоV У4500 є спеціальним устаткуванням, призначеним для опалення визначеного переліку великогабаритних приміщень промислової спрямованості, які дуже дорого, або просто неможливо опалити за допомогою будь-якого іншого виду опалення. Конвективні системи обігріву з різною робочою середою за своєю ефективністю поступаються середньохвильовим обігрівачам, які безпосередньо впливають на всі поверхні, що потрапляють під ІЧ промені. ТЕН в даному обігрівачі досягає під час роботи температури в 600 градусів. Завдяки такій інтенсивній роботі інфрачервоного обладнання, необхідний результат досягається в рази швидше. Однак слід пам'ятати, що установка даного промислового обігрівача не рекомендується для приміщень з низькими стелями. Таким чином, основне і додаткове опалення, забезпечене середньохвильовим промисловим обігрівачем ТеплоV У4500 відмінно підійде для:

  • ангарів, складів;
  • промислових конструкцій і цехів різної виробничої спрямованості;
  • вокзалів та інших середніх і великогабаритних будівель, тепловий розрахунок за якими показав необхідність застосування ТеплоV У4500.     

* Параметри опалення вказані для приміщення з тепловтратами 100 Вт / м²

ОПАЛЮВАЛЬНА ПЛОЩА

Як основне опалення ТеплоV У4500 створить +20 градусів приблизно на 45 кв. м. при температурі повітря за вікном до -26 градусів

90 кв. м. будуть обігріті до + 20 градусів під час демісезонних періодів, коли температура опускається не нижче -4 градусів.

Даний середньохвильовий обігрівач в якості додаткового опалення додасть 10 градусів тепла на 90 кв. м., якщо прийнятна температура додатково підтримується й іншими джерелами тепла

Окремо слід відзначити можливість локального опалення приміщення з висотою підвісу до 10 метрів, де комфортна температура буде досягатися за рахунок чітко спрямованого теплового потоку і його інтенсивності.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Інфрачервоні обігрівачі ТеплоV мають всі дозвільні документи, такі як: Декларація відповідності, СЕС, висновок про пожежну безпеку.

Інфрачервоні обігрівачі ТеплоV пройшли сертифікацію в країнах ЄС і мають Європейський сертифікат відповідності, який не має аналогів в Україні.

Гарантія на інфрачервоний обігрівач ТеплоV становить 3 роки.

Комплектація:

Інфрачервоний обігрівач ТеплоV У4500, інструкція з експлуатації, монтажний набір , гарантійний талон, заводська упаковка (гофрокартон).


Інформація
Гарантія 3 роки
Країна виробник Україна
Площа обігріву 45 м²
Основні характеристики
Категорія Металеві обігрівачі
Кут поширення ІЧ-випромінювання 80 °
Мінімальна висота підвісу 3,5 м
Напруга живлення 230 / 380 В ( ± 5% )
Потужність 4500 Вт
Спосіб монтажу Стельовий / Настінний
Струм 20 А
Сфера використання Промисловий
Терморегулятор Немає

Ще не було питань.

Опалення храму Великого князя Володимира, м.Бучач.
Опалення храму Великого князя Володимира, м.Бучач.
Прекрасний і величний храм Св. Рівноапостольного Великого князя Володимира, м.Бучач, Тернопільська область, був обігрітий за допомогою інфрачервоних обігрівачів Теплов різної потужності (У4500 та П2000) - вони використовувалися для обігріву основного..

Теги: Інфрачервоний обігрівач ТеплоV У4500, PS-00191, Teplov, Обігрівачі