3 859 ₴
Ціна в бонусних балах: 3859
+ 192 бонусів
Є в наявності

5 штук або більше: 3 667 ₴
Економія

Інноваційні системи, що дозволяють суттєво заощаджувати кошти

Обмін

Обмін / повернення товару протягом 14 днів.

100 % гарантія

Вся продукція представлена на сторінках магазину сертифікована в Україні.

Старший брат обігрівача Теплов У1500, відрізняється збільшеною площею ІЧ випромінювання. ТеплоV У2000 поєднує в собі якості побутового та вуличного обладнання для обігріву та справляється з опаленням локальної території на відкритих майданчиках. Вуличний електричний інфрачервоний обігрівач ТеплоV У2000 зможе якісно опалити окремі зони і стати як основним, так і додатковим джерелом тепла.

Даний обігрівач є представником групи вуличних обігрівачів, які були розроблені фахівцями ТеплоV для опалення:

  • локальних зон цехів, складів та ін., промислових приміщень;
  • веранд (відкритих і напівзакритих), дачних альтанок;
  • балконів в квартирах і будинках;
  • відкритих літніх майданчиків кафе і ресторанів, терас.

* Параметри опалення вказані для приміщення з тепловтратами 100 Вт / м²

Опалювальна площа - 20 м²

МОНТАЖ

Конструкція і метод роботи вуличного інфрачервоного обігрівача ТеплоV У2000 передбачає певні вимоги до установки цього устаткування. Обігрівач з відкритим Теном, має температуру нагрівального елементу близько 600 С. Кут розкриття інфрачервоних променів становить 80 градусів і дозволяє точково накрити необхідну зону. При закріпленні ІК обігрівача, необхідно розрахувати відстань до поверхні, яке обов'язково має дотримуватися під час опалення. Необхідно, щоб між опалювальними поверхнями або людиною і самим обігрівачем зберігалося не менш 1 метра. Вуличний обігрівач ТеплоV У2000 легко встановити в необхідному положенні, в комплект входять спеціальні поворотні кріплення, які дозволяють встановити комфортний кут обігріву.

  • Мінімальна комфортна відстань до обігрівача не повинно бути менше 1 метра. Максимальна ефективна висота уставноки обігрівача до 3,5 метрів.
  • Інфрачервоний обігрівач Теплов У2000 має в комплекті поворотні кріплення, що дозволяють встановити обігрівач під потрібним кутом до зони обігріву.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Якість продукції перевірено багатьма роками використання і сотнями задоволених клієнтів. Вуличний побутової середньохвильовий обігрівач ТеплоV У2000 має гарантію на технічне обслуговування, яка дорівнює 3 роки. Ми впевнені, що ІЧ обігрівач стане для Вас відмінним помічником в опаленні Вашого сімейного вогнища при будь-яких умовах.

Комплектація:

Інфрачервоний обігрівач ТеплоV У2000, інструкція з експлуатації, монтажний набір , гарантійний талон, заводська упаковка (гофрокартон).


Інформація
Гарантія 3 роки
Країна виробник Україна
Площа обігріву 20 м²
Основні характеристики
Категорія Металеві обігрівачі
Кут поширення ІЧ-випромінювання 80 °
Мінімальна висота підвісу 2,5 м
Напруга живлення 230 В ( ± 5% )
Потужність 2000 Вт
Спосіб монтажу Стельовий / Настінний
Струм 6,5 А
Сфера використання Побутовий
Терморегулятор Немає

Ще не було питань.

Теги: Інфрачервоний обігрівач ТеплоV У2000, PS-00188, Teplov, Обігрівачі