3 399 ₴
Ціна в бонусних балах: 3399
+ 170 бонусів
Є в наявності

5 штук або більше: 3 230 ₴
Економія

Інноваційні системи, що дозволяють суттєво заощаджувати кошти

Обмін

Обмін / повернення товару протягом 14 днів.

100 % гарантія

Вся продукція представлена на сторінках магазину сертифікована в Україні.

Завдяки тому, що в інфрачервоному обігрівачі ТеплоV У1500 поєднуються якості побутового та вуличного обладнання для опалення, він відмінно справляється з опаленням локальної території на відкритому повітрі. Вуличний електричний інфрачервоний обігрівач ТеплоV У1500 зможе якісно опалити окремі зони і може стати як основним, так і додатковим опаленням.

Даний обігрівач є представником групи вуличних обігрівачів, які були розроблені фахівцями ТеплоV для опалення:

  • веранд (відкритих і напівзакритих), дачних альтанок;
  • балконів у квартирах і будинках;
  • відкритих літніх майданчиків кафе і ресторанів, терас.

* Параметри опалення вказані для приміщення з тепловтратами 100 Вт / м²

Опалювальна площа - 15 м²

МОНТАЖ

Конструкція і метод роботи вуличного інфрачервоного обігрівача ТеплоV У1500 передбачає певні вимоги до встановлення цього обладнання. Обігрівач з відкритим Теном, має температуру нагрівального елементу 600 °С. Кут розкриття інфрачервоних променів складає 80 градусів і дозволяє точково накрити необхідну зону. При закріпленні ІЧ обігрівача, необхідно розрахувати відстань до предметів, яке обов'язково має дотримуватися під час опалення. Необхідно, щоб між опалювальними поверхнями, а також людиною і самим обігрівачем ТеплоV У1500 зберігалося не менш метра. Вуличний обігрівач ТеплоV У1500 дуже легко встановити в необхідному положенні, адже він має спеціальні поворотні кріплення, які дозволяють встановити комфортний кут обігріву.

  • Мінімальна комфортна відстань до обігрівача не повинно бути менше 1 метра. Максимальна ефективна висота уставноки обігрівача до 3,5 метрів.
  • Інфрачервоний обігрівач Теплов У1500 має в комплекті поворотні кріплення, що дозволяють встановити обігрівач під потрібним кутом до зони обігріву.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Якість продукції перевірено багатьма роками використання і сотнями задоволених клієнтів. Вуличний побутової середньохвильовий обігрівач ТеплоV У1500 має гарантію на технічне обслуговування, яка дорівнює 3 роки. Ми впевнені, що ІЧ обігрівач стане для Вас відмінним помічником в опаленні Вашого сімейного вогнища при будь-яких умовах.

Комплектація:

Інфрачервоний обігрівач ТеплоV У1500, інструкція з експлуатації, монтажний набір , гарантійний талон, заводська упаковка (гофрокартон).


Інформація
Гарантія 3 роки
Країна виробник Україна
Площа обігріву 15 м²
Основні характеристики
Категорія Металеві обігрівачі
Кут поширення ІЧ-випромінювання 80 °
Мінімальна висота підвісу 2,5 м
Напруга живлення 230 В ( ± 5% )
Потужність 1500 Вт
Спосіб монтажу Стельовий / Настінний
Струм 5,5 А
Сфера використання Побутовий
Терморегулятор Немає

Ще не було питань.

Теги: Інфрачервоний обігрівач ТеплоV У1500, PS-00189, Teplov, Обігрівачі